Kajaki Tanew, znacie kogoś ?

Kajaki Tanew, znacie kogoś ?

Czy uważacie, że warto wybrać się całą rodziną na kajaki na rzekę Tanew czy nie jest to odpowiednie miejsce na pierwszy raz?

Wariat

Posty: 15

 
Po pierwsze powinieneś zapomnieć o swoich obawach bowiem spływy kajakowe nie są wcale niebezpieczne a ryzyko wypadnięcia z kajaku jest faktycznie bardzo niewielkie.

mew soncz7777

Posty: 18

 
Spływy na Roztoczu planowane są pomiędzy innymi przez firmę: http://www.splywytanew.pl. Posiada ona sporo kajaków do wypożyczenia a dodatkowo atmosfera na spływach jest niesłychanie przyjemna i właśnie tę firmę Ci polecam.

Kowalski

Posty: 18

 
Informacja o konieczności posiadania sporej siły aby poradzić sobie na spływie jest kompletną brednią. Tak naprawdę w ogóle nie potrzebujesz siły do tego aby dać sobie radę podczas spływu.

yarpen2

Posty: 18

 
Nie musisz być silny fizycznie aby pływać na kajaku. Podczas spływu wiosła używasz tylko w pewnych momentach gdyż sama woda pomaga Ci w tym aby płynąć. Jeśli więc nie masz siły to po prostu nie wiosłujesz.

Modniś

Posty: 18

 
Warto posiadać podstawowe umiejętności pływania podczas spływu kajakowego ale nie jest to konieczne. W razie wypadnięcia z kajaka masz oczywiście kamizelkę dzięki której nie utoniesz i poradzisz sobie na wodzie. Twoje obawy są więc mocno przesadzone.

Modniś

Posty: 14

 
Pożądane byłoby posiadać podstawowe umiejętności pływania podczas spływu kajakowego ale nie jest to konieczne. W razie wypadnięcia z kajaka masz niewątpliwie kamizelkę dzięki której nie utoniesz i poradzisz sobie na wodzie. Twoje obawy są więc mocno przesadzone.

Speedy_UT

Posty: 19

 
Nawet jeżeli na spływ kajakowy udasz się sam to z pewnością po chwili poznasz wiele interesujących osób. Bez problemu więc odnajdziesz się na spływie i być może nawet nawiążesz przyjaźnie na długi czas. Nie musisz się więc obawiać, że będziesz odosobniony i nie będziesz wiedział co robić.

orange777

Posty: 15