salon kosmetyczny kraków, kogo polecicie ?

salon kosmetyczny kraków, kogo polecicie ?

Witam :) Szukam dobrego i sprawdzonego przez was salonu kosmetycznego w Krakowie. Polecacie jakiś konkretny?

ilor45

Posty: 6

 
Ja też mam podobny dylemat i nie chciałabym trafić do pseudofachowca :( Zależy mi na usunięciu przebarwień, jakie szpecą moją twarz i jest ich niestety z roku na rok na coraz wiecej. Myślałam o jakimś profesjonalnym zabiegu w salonie urody w Krakowie. Jak myślicie pomogą coś wybrać? A może jakiś zabieg polecacie?

Mariusz

Posty: 14

 
Podobnie jak wy szukam salonu kosmetycznego w Krakowie. Mnie natomiast zależy na zabiegach ujędrniających ciało. Słyszałam, że są dość skuteczne. Jak korzystaliście, to może coś na ich temat powiecie. Z góry dziękuję.

ćwirekk

Posty: 18

 
Tutaj mają sporo interesujących zabiegów pielęgnacyjnych https://www.munecakrakow.pl. Polecam, albowiem sama tu chodzę. Zawsze fachowe usługi. Poza tym miła atmosfera i kapitalna pomoc w doborze zabiegu, gdy przyszłam pierwszy raz. Cennik przystępny. Salon urody w Krakowie godny polecenia.

Dresik

Posty: 16

 
Ze 100 złotych trzeba się liczyć, natomiast to i tak według mnie nieduża kwota za zabieg mikrodermabrazji diamentowej w fachowym salonie urody w Krakowie. Zanim podjęłam decyzję co do kosmetyczki, sprawdziłam opinie, bowiem to w końcu twarz i bałam się, iż mogę natknąć się na pseudofachowca :)

serum45

Posty: 10

 
A w jakim salonie kosmetycznym w Krakowie najlepiej zrobić mikrodermabrazję diamentową? Mam dylemat, albowiem podobno sprzęt musi być doświadczony, żeby był efekt.

andrew66

Posty: 21

 
To skorzystaj z oferty Muneca. To salon z bogatym doświadczeniem. Przed każdym zabiegiem zrobią z tobą wywiad i ocenią, czy twoja cera się nadaje do niego. Może rzeczywiście dużo złego słyszałaś o zabiegach, ale tak się dzieje tylko wtedy, gdy są nieumiejętnie dobrane do cery.

Badalaman

Posty: 21