urządzenie do kuchni, jakieś porady ?

urządzenie do kuchni, jakieś porady ?

Czy można kupić u przedstawiciela Thermomix czy lepiej na aukcjach czy w jakimś sklepie? Co o tym sądzicie?

Czesio

Posty: 1

 
Czytałam już różne opinie o tym urządzeniu, niemniej jednak moje zdanie jest takie, że jak samemu się nie sprawdzi to człowiek nie będzie wiedział. Zrobiłam tak i powiem Wam, że nie zamienię tego urządzenia na żadne inne. Dla mnie jest najlepsze na świecie.

Damiano

Posty: 5

 
Mam taką zasadę, że jeśli już coś kupuje to nigdy nie bawię się w zamienniki. Wolę wydać więcej, ale mam przynajmniej produkt w stu procentach oryginalny. Polecam.

syrena88

Posty: 7

 
U mnie trochę czasu się zeszło zanim nauczyła się obsługiwać robota kuchennego do pieczenia. Tych funkcji było tam bardzo dużo, ale dzisiaj jestem bardzo zadowolona z jego działania, dlatego mogą Wam wszystkim polecić. Całość jest wykozana z bardzo dobrych materiałów i w mojej kuchni przetrwała już naprawdę wiele.

Hihi_WWW

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o urządzenia kuchenne do pieczenia to na blogu https://rodzinagotuje.pl/index.php/czy-warto-kupic-thermomix/nowosc-thermomix-friend/ odnajdziecie wiele przydatnych informacji.

Dziadek

Posty: 5

 
Uwielbiam swoje robota kuchennego do gotowania, bo spełnia wszystkie moje wymagania. Nie sądziłam, że tak łatwo można przyrządzić przeróżne dania. Dawniej nie odważyłaby się tego zrobić, a teraz to gotuje.

Andziaaan

Posty: 2

 
W mojej kuchni mam i takie urządzenie i gotuje sama. Wszystko zależne jest od tego ile mam na to czasu. Jeśli mi się spieszy i nie mam głowy do szukania przepisów to korzystam z urządzenia i ułatwiam sobie wówczas to obowiązek. Zawsze wychodzi pyszne jedzenie.

waclawk6

Posty: 13

 
Zdania jak zawsze są podzielne. Jedni lubią roboty kuchenne, a inni nie. Aby wyrobić sobie zdanie to trzeba to po prostu przetestować, a wówczas wszystko będzie jasne. Nie lubią oceniać książki po okładce. Wam też radzę najpierw wszystko zbadać, poczytać informacje na blogu, a dopiero potem mówić czy to się nadaje czy nie.

Robuś

Posty: 4

 
Nie lubię gotować, ale jestem do tego zmuszona. Mąż ostatnio takiego robota kuchennego do gotowania mi zamówił i jest super. Można ugotować wreszcie coś innego od pomidorowej i ziemniaków z sosem. Polecam wszystkim chcącym lepiej gotować.

jacor

Posty: 14

 
Przerabiałem już przeróżne urządzenia wielofunkcyjne i bywało z tym niezwykle różnie. Na pewno trzeba stawiać na dzisiejsze, lecz jednocześnie kosztowne rozwiązania, a wtedy są o sporo większe możliwości na to, iż uda się uzyskać najlepsze efekty w własnej kuchni. Nic nie ma za darmo.

Marti

Posty: 5