Firma zajmująca się nagrywanie vhs na dvd?

Firma zajmująca się nagrywanie vhs na dvd?

Witajcie, jak pewnie mnóstwo z was mam inne nagrania z czasów kiedy to jeszcze nie było komputerów. Mam kilka istotnych kaset vhs, które chciałbym odtworzyć. Nie mam już odtwarzacza dvd natomiast zależy mi oby obejrzeć film natomiast przy okazji pokazać go rodzinie.

Tatusiek4

Posty: 23

 
Sam zastanawiam się jak utrzymać w dobrej formie własne rodzinne pamiątki, jakie były nagrane w czasach naszej młodości. Słyszałem, iż można przegrać kasety vhs na dvd. Czy ktoś się orientuje gdzie można takie coś zrobić?

Pilnie mi na tym zależy wobec tego też proszę o odpowiedzi.

dskoku

Posty: 17

 
Osobiście mogę polecić ci serwis www.vhs24.pl. Z tego co pamiętam za nagranie vhs do dvd biorą oni 15 złoty. Nie jestem pewien ale więcej konkretnych informacji znajdziesz na stronie.

Maciusinski

Posty: 16

 
Witaj, pilnie proszę cię o pomoc jeżeli cos odszukałeś. Już niedługo rocznica ślubu moich rodziców i to w dodatku 50 więc chciałbym jako prezent podarować im nagranie z czasów mojej młodości, jakie udało mi się odnaleźć u babci. Wiem, ze jest taka opcja niemniej jednak nie mam konkretnego rozwiązania.

Dresik

Posty: 16

 
Widzę, ze szukasz tego czym ja głowiłem się dość mnóstwo czasu jeszcze kilka miesięcy temu. Oferta strony http://www.vhs24.pl będzie najlepszą opcją. Miałem kilka starych rodzinnych pamiątek to postanowiłem nagrać je na płyty dvd i puścić na spotkaniu rodzinnym. Wszyscy byli zadowoleni i każdemu postanowiłem wręczyć kopie. Do każdych 5 sztuk 1 nagranie zyskujemy gratis. Należałoby sięgnąć właśnie z tej oferty.

magic17

Posty: 25

 
Witaj kolego, jeżeli szukasz nadal firmy, która jest w stanie przegrać nagranie kasety vhs na dvd to mam rozwiązanie twojego problemu. www.vhs24.pl to jeden z najlepszych punktów oferujących takie usługi. Korzystałem już dwa razy i oba nagrania są niesamowite. Efekt jest faktycznie interesujący.

wom_ww

Posty: 25

 
Czy udało ci się już może odnaleźć rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Część kaset nie jest w dobrym stanie zatem zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych fachowców a nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

hertinho

Posty: 19

 
Witajcie drodzy forumowicze, chciałbym zaoferować nagrywanie kaset vhs na płytę dvd. Chętnie przyjmę nawet większe zlecenia, z tym, że zajmie to trochę więcej czasu. Proponuje podkręcenie wizualne filmu, kolorów oraz ścieżki dźwiękowej. Nie żądam dużych cen, ustalamy ją według wielkości zamówienia.

Krzysztard

Posty: 15

 
Moi rodzice kilka miesięcy temu nagrywali swoje nagranie weselne na dvd to korzystali z usług takiej firmy. Kasetę można wysłać pocztą i po krótkim czasie możemy oczekiwać na przesyłkę zwrotną. Jakość obrazu ulegnie poprawie dzięki nowoczesnym technikom komputerowym także pożądane byłoby wydać 15 złotych jeżeli się nie mylę.

zimek123456

Posty: 15