mieszkania Warszawa, szukam !

mieszkania Warszawa, szukam !

Poszukuje tanich mieszkań w Warszawie. Jest jakaś strona internetowa gdzie takie ogłoszenia mogę znaleźć? Polecacie coś?

NBA-dresy

Posty: 1

 
Interesowałem się nieruchomościami w Warszawie i ceny są wysokie. Można też znaleźć coś w dobrej cenie, ale trzeba się liczyć z tym, że do metra będzie daleko. Niestety trzeba zrezygnować z czegoś, jeśli zależy nam na tym, aby cena była bardzo atrakcyjna.

iwanme

Posty: 21

 
Warszawa zawsze miała niezwykle kosztowne mieszkania. Nawet przed tym jak ceny mocno wzrosły to tanio tam nie było. Zarobki w stolicy w tamtych czasach były kilkukrotnie wyższe niż w innych regionach kraju. Tak to wyglądało.

kirekk

Posty: 14

 
Oferty z nieruchomościami w Warszawie można odnaleźć na http://www.tradebest.pl. ta strona ma ich naprawdę bardzo wiele. Bez względu na to czy ma to być małe czy gigantyczne mieszkanie to u nich coś dla siebie dopasujemy.

Yuri20

Posty: 8

 
Okazje zawsze się trafiają. Tylko, iż na okazuje na ogół polują biura nieruchomości. Trzeba być naprawdę niesłychanie szybkim żeby można było znaleźć tanie mieszkanie czy różne nieruchomości. Trzeba mieć na to dużo czasu i sprawdzać oferty w internecie. Sam osobiście aż tak dużą ilością czasu na nieszczęście nie dysponuje.

AliGGG

Posty: 7

 
Jest dużo ofert mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Odnajdziecie wtedy porządne ceny, lokalizacje i warunki. Naturalnie cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, że ceny będą niezmiernie niskie.

CZesiek45

Posty: 6