sesja ślubna w Szczecinie, gdzie szukać ?

sesja ślubna w Szczecinie, gdzie szukać ?

Poszukuje fotografa ślubnego ze Szczecina, który ma wolne terminy na już. Ślub i wesele za tydzień, a mój fotograf się rozchorował.

Czarek

Posty: 1

 
Trzeba porównać sobie różne opcje, aby wybrać tę, która będzie dla nas najbardziej atrakcyjna. Mamy różne wymagania, dlatego porównanie ofert jest naprawdę bardzo nam potrzebne.

@_yyy111

Posty: 12

 
Wybraliśmy fachową sesję ślubną w Szczecinie u fotografa https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin i jak dla nas jest super. My akurat wzięliśmy pakiet złoty, bo wydawał się najbardziej pozytywny. Mamy zdjęcia z przygotowań do wesela. Mamy naturalnie uwiecznioną ceremonią zaślubin jak i wesele.

matek562

Posty: 9

 
Zdjęcia to super pamiątka, dlatego dobrze jest je mieć u siebie. Na filmy nie ma często czasu, aby je oglądać, a zdjęcia zawsze można, dlatego wynajmowanie fotografa to super pomysł. Nie znam nikogo z rodziny, kto by nie miał zdjęć ślubnych. Tutaj w żaden sposób się nie opłaca oszczędzać, bo to nasza pamiątka na lata.

Franuś

Posty: 11

 
Wybraliśmy fotografię ślubną w Szczecinie w jednej z firm i jesteśmy bardzo zadowoleni. Efekt końcowy jak dla mnie super. Najważniejsze jest to żeby można było dogadać się z fotografem. Nie powinien działać szablonowo.

ombre070

Posty: 6

 
Znajomi postanowili na fotografie zaoszczędzić i ktoś z rodziny robił fotografie. Niestety, natomiast wyglądają kiepsko. Większość jest rozmyta i tak rzeczywiście z pamiątki nic nie pozostało. Lepiej zapłacić i mieć kogoś doświadczonego.

Marioleczka

Posty: 5

 
Znajomi postanowili na fotografie zaoszczędzić i ktoś z rodziny robił zdjęcia. Niestety, ale wyglądają kiepsko. Większość jest rozmyta i tak naprawdę z pamiątki nic nie pozostało. Lepiej zapłacić i mieć kogoś profesjonalnego.

Robuś

Posty: 17

 
Nigdy nie lubiłem robić zdjęć, ale zamówiliśmy fotografa ślubnego ze Szczecina i wyszło to dobrze. Potrafił nas dobrze ustawić, przez co zdjęcia nie wyszły takie sztuczne.

czdeRRR

Posty: 5

 
Każdy ma do tego różne podejście. U mnie znajomi nie mieli fotografa i kamerzysty. Ktoś z rodziny troszkę fotografii porobił, a filmy były kręcone telefonami.

maniek

Posty: 3