kalkulator BMI, znacie ?

kalkulator BMI, znacie ?

Zastanawiam się, jakie wpływa ma, jakość powietrza na bieganie? Co Wy o tym sądzicie? Biegać w środku miasta czy może jednakże jechać poza miasto? Jak dostać istotne informacje pogodowe o swoim regionie, w którym przebywam?

Marys56

Posty: 2

 
U mnie idealne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, ale mam znajomego, który biega od wielu lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, ale i wytrenowania, dlatego warto dużo biegać dla swojego zdrowia. Wtedy nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

Asi_000

Posty: 8

 
Mam taki orientacyjny kalkulator biegowy ze strony https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy i według mnie działa bardzo dobrze. Polecam sobie sprawdzić taki kalkulator i dokładnie zaplanować bieganie na świeżym powietrzu.

andrew66

Posty: 12

 
Biegać za mocno nie lubię, zatem nie za niezmiernie pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Nieraz jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, że nie ważę zbyt mnóstwo i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

pawel253

Posty: 9

 
Dla mnie bieganie jest bardzo ważne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać bardzo szybko. Chodzi o to, aby się ruszać, bo wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, dlatego warto ważne jest, aby zadbać o nie.

mJaUrVcEin

Posty: 19

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bowiem to niezwykle ważne. Smog zabija dużo osób, dlatego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, jaka jest podłoga.

Torbunie24

Posty: 8

 
Od lat powtarzamy, że jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj istotne jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób łatwiej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Czasami warto, chociaż trochę poczekać na poprawę warunków.

Gruamer

Posty: 2

 
Takie kalkulatory można znaleźć przez Internet. Nie zajmuje to wiele czasu, dlatego warto sprawdzić swoją wagę. Wtedy wiemy jak dużo pracy nas czeka nad sobą.

Miluśkooo2

Posty: 9