Szukam ciekawych atrakcji w Poznaniu ?

Szukam ciekawych atrakcji w Poznaniu ?

Jakie atrakcje w Poznaniu polecacie zwiedzić oczywiście oprócz ratusza, kościołów, bazylik, cytadeli itp.:)

AliGGG

Posty: 11

 
Jak ktoś szuka muzeum w poznaniu z oryginalną wystawą to też proponuję to właśnie. Miałam okazję być tam z rodzinką, świetny sposób, żeby zachęcić dziecko do chodzenia na różnego rodzaju wystawy:) Ta jest oryginalna, 3D z wrażeniami nawet zapachowymi. Po prostu trzeba tam pójść i tyle, nie da się tego opowiedzieć;)

Watuniaa

Posty: 13

 
Nie byle jaka okazja:) Mnie bardzo ujęło to muzeum w poznaniu i dlatego wszystkim polecam. To niezwykłe miejsce, z którego wychodzi się z rumieńcami na twarzy:) Mówię serio, koniecznie trzeba je odwiedzić.

Oct714

Posty: 11

 
Na urodziny w Poznaniu dla synka zdecydowałam się na to muzeum i to była niezwykle dobra decyzja. Dzieci zachwycone, doskonale się bawiły, poznały legendy i mają super wspomnienia. Znakomite przygotowanie.

Oct714

Posty: 6

 
Wrażeń aż za sporo chyba jak na jeden raz:) Poważnie mówiąc jednak o tym muzeum z poznania to dobre miejsce, żeby się rozerwać. Byłam tam z dziećmi i wszyscy jesteśmy zachwyceni. Czeka mnie kolejne wyjście, albowiem dzieciaki znowu chcą:) Cóż jak mus to mus.

bejbee45

Posty: 14

 
Kuba jest ogromnie zadowolony po urodzinach w Poznaniu w muzeum 6D. Namawia nas, żebyśmy mu też tam właśnie urządzili. Coś w tym musi być. Chcę się przekonać na własne oczy więc plan na weekend mamy już gotowy:)

Franuś

Posty: 11

 
W takim wydaniu legendy Poznania są jeszcze ciekawsze. Pomysłodawca faktycznie wykazał się swoją wyobraźnią, każdemu polecam to miejsce. Super wrażenia, tym bardziej dla naszych pociech, jakie kochają taką rozrywkę, niemniej jednak również lubią chłonąć wiedzę.

pawel253

Posty: 11

 
Akurat byłam tam i mogę polecić z zamkniętymi oczami to muzeum, którego projekt powstał właśnie na podstawie legend Poznania http://blubry6d.pl/2/121/poznanskie-legendy-w-6d-blubry-urodziny.html

Zlomex

Posty: 26

 
W naszym wypadku urodziny się udały, w Poznaniu nie ma takich miejsc jak to muzeum, które potrafi połączyć świetną rozrywkę dla dzieci z dużą porcją wiedzy podanej w tak oryginalny sposób.

iwanowskis

Posty: 25

 
No takich rzeczy na co dzień nie mamy u nas w miasteczku:) Dlatego z wielką ochotą pojechaliśmy z dzieciakami do tego muzeum, żeby mogły się w taki sposób zetknąć z legendami Poznania. Bardzo nam się podobało, muzeum naszych nowoczesnych czasów:)

Motospec

Posty: 6